LISTA UCZNIÓW WYRÓŻNIONYCH
NA KONIEC ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

 

Warunki wyróżnienia:

  1. Średnia ocen co najmniej 4,75 i
  2. Co najmniej bardzo dobry z instrumentu głównego.

 

Klasa I/6c

 

  1. Cygan Alan- trąbka.
  2. Drabant Izabela- saksofon.
  3. Filipowska Natalia – skrzypce.
  4. Gondor Aleksandra – fortepian.
  5. Kimszal Kalina – skrzypce.
  6. Korta Maria – fortepian.
  7. Kościuszko Bernadeta – wiolonczela.
  8. Kotarba Łucja – skrzypce.
  9. Kulesz Michał – klarnet.
  10. Matoga Oliwier – perkusja.
  11. Palusiński Henryk – gitara.
  12. Radłowska Natalia- skrzypce.
  13. Radwańska Magdalena – skrzypce.
  14. Serafin Jagoda – klarnet.
  15. Serafin Maja – skrzypce.
  16. Sikora Maja – skrzypce.
  17. Skrzeczyńska Julia – skrzypce.
  18. Smyczek Julia – fortepian.
  19. Sołtys Katarzyna – skrzypce.
  20. Stachańczyk Borys – fortepian.
  21. Szlachta Julia – skrzypce.
  22. Tonia Michalina – gitara.
  23. Ząber Wiktor – gitara.
  24. Żurek Borys – wiolonczela.
  25. Żurek Sonia – fortepian.
  26. Żyła Krzysztof – akordeon.

 

 

Klasa I/4c

 

  1. Borkowska Julia – puzon.
  2. Filipowski Sebastian – flet.
  3. Galica Anna – saksofon.
  4. Gancarz Zofia – śpiew rozrywkowy.
  5. Gawęda Inga – flet.
  6. Gwóźdź Piotr – puzon.
  7. Koprowska Julia - śpiew rozrywkowy.
  8. Kurowska Aleksandra – śpiew rozrywkowy.
  9. Rosa Zuzanna – śpiew rozrywkowy.
  10. Tylek Agnieszka – klarnet.
  11. Żołnierczyk Martyna – śpiew rozrywkowy.
  12. Żyła Krzysztof- akordeon.


 

Klasa II/6c

 

  1. Baran Nikodem – perkusja.
  2. Ćwierz Jakub – trąbka.
  3. Dryja Dominik – skrzypce.
  4. Gądek Paweł – flet.
  5. Głodek Franciszek – fortepian.
  6. Kotapka Urszula – fortepian.
  7. Leśniak Gabriela – fortepian.
  8. Marczyk Maksymilian – trąbka.
  9. Pazgan Michał – skrzypce.
  10. Pilch Mikołaj – trąbka.
  11. Piotrowska Oliwia – puzon.
  12. Policha Tymoteusz – fortepian.
  13. Sibila Zofia – skrzypce.
  14. Siepetowska Rozalia – fortepian.
  15. Sitko Szymon – gitara.
  16. Suder Nadia – skrzypce.
  17. Szczurek Maja – fortepian.
  18. Szewczyk Antoni – skrzypce.


 

 

Klasa II/4c

 

  1. Dyduła Teresa – puzon.
  2. Gadowski Patryk – saksofon.
  3. Kozłowska Weronika – śpiew rozrywkowy.
  4. Rajca Kinga – flet.


 

 

 

Klasa III/6c

 

  1. Bujas Grzegorz – organy.
  2. Dyrda Marcelina – perkusja.
  3. Kotaś Marianna – fortepian.
  4. Kościuszko Dominik – perkusja.
  5. Leśniak Jakub – akordeon.
  6. Młynarczyk Małgorzata – skrzypce.
  7. Nagy Julia – skrzypce.
  8. Otwinowska Pola – flet.
  9. Paluch Jakub – gitara.
  10. Petrosyan Monika – fortepian.
  11. Piotrowska Anna – wiolonczela.
  12. Piotrowski Krzysztof – flet.
  13. Sobula Kacper – organy.
  14. Sobula Konstanty – akordeon.
  15. Tylek Natalia – skrzypce.

 

,

Klasa III/4c

 

  1. Błach Wojciech – perkusja.
  2. Celuch Aleksandra – klarnet.
  3. Juszczak Zuzanna – flet.
  4. Petrosyan Azat – sakshorn.



Klasa IV/6c

 

  1. Bugajska Aleksandra – skrzypce.
  2. Cygan Maksymilian – fortepian.
  3. Gorczyca Patrycja – wiolonczela.
  4. Iwanów Adrianna – skrzypce.
  5. Mastela Małgorzata – flet.
  6. Nowak Wiktoria – skrzypce.
  7. Sarga Krzysztof – trąbka,


 

Klasa IV/4c

 

  1. Langer Anna – wiolonczela.
  2. Raczek Marcelina – flet.
  3. Szwachta Anna – flet.
  4. Szwachta Karolina – perkusja.
  5. Wielgus Łukasz – fortepian.
  6. Wójtowicz Beniamin – trąbka.

 

 

Klasa V/6c

 

  1. Alicka Kornelia – flet.
  2. Dobosz Katarzyna – skrzypce.
  3. Nowak Patrycja – flet.
  4. Strużyńska Julia – akordeon.
  5. Szczurek Kacper – gitara.
  6. Tylek Kamila – skrzypce.
  7. Tylek Katarzyna – skrzypce.
  8. Wojtas Kamila – flet.
  9. Faustyna Nowak

 


 


 

Średnia  klasy I/6c – 4,87

 

Średnia  klasy I/4c – 4,72

 

Średnia  klasy II/6c – 4,77

 

Średnia  klasy II/4c – 4,31

 

 

Średnia  klasy III/6c – 4,75

 

Średnia  klasy III/4c – 4,38

 

Średnia klasy IV/6c – 4,67

 

Średnia klasy IV/4c – 4,31

 

Średnia klasy V/6c – 4,4


 

 

UCZNIOM, NAUCZYCIELOM I RODZICOM SKŁADAMY

 

GRATULACJE!!!!